Wednesday, July 1, 2015

Holidays (and) Style


LT
Visai neseniai grįžau iš atostogų Rodo saloje. Laikas praskriejo greitai, bet smagiai, turiningai ir šiltai, kaip ir pridera svetingajai Graikijai.
Ne tik gulėjau po saule, bet ir keliavau - kopiau į kalnus, lankiau didingų tvirtovių griuvėsius ir ragavau vietinius patiekalus. Prieš kelis metus buvau ir Kretoje, tad graikiška virtuve susižavėjau jau tuomet. O jei dar ir geras oras bei žydra jūra šalia - puiku!
Dalinuosi keliomis nuotraukomis iš atostogų, ir, kaip neįprasta rodau savo atostogų stilių. Makiažas? Minimalus maskavimas, skaistalai, tušas, ryškus lūpdažis ir spalvoti šešėliai :)EN
Last weekend I came back from holidays in Rhodes island. Time passed so quickly and amazing. I was enjoying sunny, warm days and crystal clear sea. 
I visited many ruins, old towns, enjoyed greek cuisine. Few years ago I have been to Crete island, but Rhodes seems to me different and very nice as well. 
Here below you can find pictures from my holidays. Holidays style included :) Few different outfits. Makeup? It was light, less coverage, but colorful - bright lips, eyes and cheeks :)Stay beautiful!
Makeup Demon8 comments:

 1. Awesome images of your holiday doll.

  ReplyDelete
 2. I thought the photos was taken in a Greek island ;)
  Hope you had a great time!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  ReplyDelete
 3. great pictures dear
  love the view

  ReplyDelete
 4. Atostogos yra smagiausias dalykas, o dar kai gali kazkur islekti, isvis fantastika :) as nesu buvusi Rodo saloje, bet tavo nuotraukose ji atrodo labai patraukliai!

  SIMPLY MAGNIFIQUE

  ReplyDelete
 5. Wow darling! Really amazing shoots, marvellous places!! You're so beautiful!
  Baci,
  Coco et La vie en rose - Valeria Arizzi

  ReplyDelete
 6. Such beautiful places! Wishing you a lovely weekend ahead!

  House of Illusions

  ReplyDelete
 7. Amazing pictures, you look great! http://fashionablyidu.blogspot.com/

  ReplyDelete